• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Ford Explorer 2011-2014, Серија КАГУ 1, 2 и 3 Ред, Тан

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Ford Explorer 2011-2014, Серија КАГУ 1, 2 и 3 Ред, Тан

 
DEN 2128.00

Количина на стоки
Достапно на барање

3 D MAXpider FORD EXPLORER СО КЛУПА 2-РИ РЕД 2011-2014 KAGU TAN R1 R2 R3-3 D MAXpider Прилагодените Душеци за Подот Од Серијата KAGU За Сите Временски УСЛОВИ се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазни и миризливи гумени подни душеци, Нашите Подни Душеци Од Серијата КАГУ се направени со иновативна, уникатно дизајнирана трислојна структура. Најсовремениот метод за мерење гарантира дека 3д душеците За Макспајдер се прилагодени на вашето возило. Нашиот уникатен дизајн додава стил во внатрешноста на вашето возило и обезбедува заштита од сите временски услови. Нашата патентирана подлога Од Макспајдер чувајте ги душеците на место без да го оштетите вашиот тепих како врвките или шилците од другите подни душеци. 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и товарни облоги со патентирана подлога Од Влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. 3д Дигитализираниот Дизајн Одговара На Секоја Апликација На Возилото. Подигнатите Рабови Даваат Максимална Покриеност. Водоотпорен; Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесно Нега Не-Лизга Гумени Површински Слој. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Јаглерод Влакна Врежана Шема. Дополнителни Карактеристики Боја : Тен. Материјал : Кагу. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ