• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бергхоф Мек Зафат 12 Нерѓосувачки Челик Фестониран Сечење

Бергхоф Мек Зафат 12 Нерѓосувачки Челик Фестониран Сечење

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

12 " Сечачот Со Фестонирам е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик стврднат со мраз, овие ножеви имаат blackономски дизајниран црн, мек зафат, термо пластични рачки. Лесно изостри и добро го држи нивниот раб. Рачката е безбедна, отпорна на големо влијание, отпорна на лизгање, како и безбедна за антимикробни и микроорганизми. Ножот е и отпорен на ниски температури и безбеден за употреба во замрзнувачот. Материјал : Висококвалитетна Нерѓосувачки Челик Димензија : 18х3х2употреба и Нега Инструкција : Препорачано Миење На Рацете Гаранција : Ограничена доживотна гаранција Проект на производот : 2213353 пакетот вклучува : Нож за Сечење 12 инчи, Црно. Изработени од 18/10 нерѓосувачки челик сечилото. Антимикробна рачка отпорна на лизгање за максимална безбедност. Челикот отпорен на температура обезбедува сигурност во сите услови. Handономски дизајнирана рачка за цврст и безбеден зафат. Сечилото од нерѓосувачки челик стврднато со мраз дизајнирано добро да го задржи работ. Изграден за да издржи тешка употреба со брзо, едноставно чистење и одржување. Рачно миење се препорачува со сапун и вода за подолг живот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ