• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Dickies Mens Slim Fit Tapered Ring Ring Ring Pantans Pants

Dickies Mens Slim Fit Tapered Ring Ring Ring Pantans Pants

 
DEN 319.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Тенок вклопување во прстенот на нозете Рушени пантолони за работа се спасител кога сакате да бидете удобни, но сепак одржувајте го професионалниот. Прстенот што се вртеше Твил ги прави и помеки и измазнети, внатре и надвор, додека ослободувањето на дамката со лесна грижа и отпорот на брчките значи дека ќе изгледате остри. Fit исто така ќе ве натера да изгледате добро со тенок фит и зашилена нога што ви дава малку дополнителна просторија за дишење. Dickies Mens Slim Fit Tapered Ring Ring Ring Pantans Pants.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ