• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поостра слика ® LED часовник за светлосни зборови, 7.75

Поостра слика ® LED часовник за светлосни зборови, 7.75

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Воведување на поостри часовник со слики ® Word, револуционерниот часовник што додава допир на забава и софистицираност во вашиот простор! Со своите светлосни зборови, часовникот му кажува на времето во интервали од пет минути, што го прави освежувачка промена од традиционалните дисплеи. Елегантниот бакарен црн финиш и компактен дизајн го прават совршен за кој било декор на домот или канцеларијата. На квадрат скоро 8 инчи, доволно е да се привлече внимание, но доволно мало за да се интегрира беспрекорно во кој било простор. Напојувано со адаптер или USB кабел, тоа е забавен додаток за десктоп! Подигнете го вашиот простор со поостриот часовник со слики ® и уживајте во неговиот современ дизајн и уникатен приказ. Уникатен и забавен начин да се каже времето со светло зборови. Забавен дигитален додаток за работна површина за да го издигнете вашиот работен простор. Модел : 1016762. Скоро 8 инчи квадратни, доволно големи за да привлечат внимание. Може да се напојува со адаптер или USB кабел за разноврсна употреба. Компактен дизајн непречено се вклопува во кој било дом или канцелариски декор. Покажува време во пет минути интервали за освежувачка промена од традиционалните часовници. Елегантна бакарна црна завршница додава софистицираност на кој било простор. Одлично за возрасни и деца.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ