• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дорман IS229PR Предниот внатрешен управувач на вратоврска за врски за специфични модели на Форд Мазда, жолт цинк се вклопува Изберете: 1989- Форд Сонда, 1988- Mazda 626

Дорман IS229PR Предниот внатрешен управувач на вратоврска за врски за специфични модели на Форд Мазда, жолт цинк се вклопува

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој крај на врзаната вратоврска на управувачот директно ја заменува оригиналната опрема за врзување на специфични апликации за возила. Тој претрпе процес на проценка водечки во индустријата за да се обезбеди непречено, безбедно работење. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Доверлива замена - Ова склопување на врзаната вратоврска директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила. Трајно дизајнирано-фабричко-запечатено и прецизно инјектирано домување се спротивставува на идната корозија. Сигурно инженерско - изградено за да се намали стапката на абење и да се обезбеди целокупна јачина. Доверлив квалитет - поддржан од тим на професионални инженери и специјалисти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Години на модели на возила Овој дел се вклопува : Ford Probe : 1989, 1990, 1991, 1992 Mazda 626 : 1988, 1989, 1990, 1991 Mazda MX-6 : 1988, 1989, 1990, 1991, 1992.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ