• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wrangler Boys Boys Hightweight Flannel кошула, големини 4- & Husky

Wrangler Boys Boys Hightweight Flannel кошула, големини 4- & Husky

 
DEN 263.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Забиен и подготвен за одење. Оваа кошула во тешка категорија на Wrangler е одличен додаток на гардеробата на вашето момче и е изработена во удобен памук со меко чувство и класичен стил на ткаен Wrangler… победничка комбинација! Оваа кошула на момчињата со фланели има двојни џебови на градите за убав допир и карирана шема што е стилска. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од преклопување. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 џебови од градите со копче. Карактеристики : ткаени; Супер-мека ткаенина од фланел. Кошула на копчињата на момчињата од Вранглер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ