• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатни поволни цени за украсување на женско дрво за украсување на платформата клинови сандали

Уникатни поволни цени за украсување на женско дрво за украсување на платформата клинови сандали

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чекор во денот чувствувајќи се самоуверено и фантастично со овие црни (бели) клинови сандали. Со синтетичка кожа горната, и завршена со прилагодлива лента за глуждот за дополнителна поддршка, овие наскоро ќе станат омилен пар што ќе ги носите во текот на целата недела. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ пета до пети- висина на потпетицата Висина на платформата5.5 3.5 - - 35,5 - 8 3/4 - - 4 1/2 16 - 4 - 36 9 - - 4 1/2 - 17 - 5 - 37,5 - 9 1/4 - 4 1/2 - 18 - 6 - 38,5 - 9 5/8 -4 1/2 - 19 - 7 - 40 10 4 1/2 -110 - 8 - 41 10 1/4 4 1/2 - 1 Единствени договори за украсување на женски дрво за украсување на платформата, клин-сандали со клинови, вам : ПУ; Outsole & Heel : Eva Platform, TPR. Отворена пети. Клинови сандали. Платформа висока потпетица. Лента за крцкање. Висина на пета : 4 1/2 инчи. Висина на платформата : 1 инч.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ