• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фармерки со Софија од женски џемпер на Софија Вергара

Фармерки со Софија од женски џемпер на Софија Вергара

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој софија фармерки од Софија Вергара опуштена лесна v-врат опуштена вклопувана обична пулвер џемпер со блузонски ракави дава лесен, женски изглед кој дава додаден интерес со полиестер памук мешано предиво, лента за текстура во две убави тонски бои. Изгледа одлично со слабиот џин. Достапно во големини XXS-XXXL. Машината што може да се мие, да се сува суво ниско. Достапно исклучиво на Интернет на. Ракав ракав. Лента за бод со текстура. Лесен V-врат. Опуштено вклопување. Застани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ