• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствено автомобилско предно лево комплетно склопување на сноп 2007 година- Калибар Dodge, 11581

Единствено автомобилско предно лево комплетно склопување на сноп 2007 година- Калибар Dodge, 11581

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Единствено автомобилско предно лево комплетно склопување со склопување 2007-2012 Dodge Caliber, 11581 е подготвен за инсталирање без потребни специјални алатки. Времето на инсталација е намалено од 4 часа на помалку од 1 час и понуди чувство за премија за возење. Fits 2007-2012 Dodge Caliber, 2007-2017 Jeep Compass, 2007-2017 epип Патриот. Оригинална замена на стилот на опрема, комплетно склопување на ленти. Прецизност дизајнирана за директно вклопување и да ја врати висината на фабриката за возење. Елиминирајте ја потребата за специјализирани алатки. Исклучува 1,8 L мотор, модели SRT4 и Off Road пакет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ