• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мекиот текстуриран материјал на Викторија К со украс на крзно од ФАУ и златни врвови лакови за балерина станови

Мекиот текстуриран материјал на Викторија К со украс на крзно од ФАУ и златни врвови лакови за балерина станови

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Пар на станови на Викторија К со мек текстуриран материјал со украсен украс од крзно и лак на златен врв во предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови на Викторија К. Мек текстуриран материјал. Орнамент од крзно од крзно. Лак со златен врв. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ