• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајни богатства женски и женски плус големина плетени шорцеви за спиење

Тајни богатства женски и женски плус големина плетени шорцеви за спиење

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Искористете во стил со шорцеви за спиење на тајно богатство. Класичен изглед со удобни детали, овие супер-меки шорцеви имаат влечење на половината и страничните џебови за крајниот стил во лежерен. Измешајте и совпаѓајте со омилениот сон или резервоарот за спиење за непобедливо комбо. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4,25" Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со цртеж. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Супер-мека ткаенина; Контрастна трим. Повлечете ги шорцевите за спиење за жени од тајни богатства.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ