• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вештачки аранжман на растителни растенија во затемнет глина од глина

Вештачки аранжман на растителни растенија во затемнет глина од глина

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Профузија на живописни зелени сукуленти се прелева од стилски пластеник во стилот на гроздобер за да создаде разноврсен декоративен акцент за работа или домот. Разновидниот аранжман на вештачки сукуленти нуди мешавина од нијанси и форми, додека затемнетиот засадувач сличен на цемент има ретро-модерн изглед идеален за еклектични и современи декори. На само 8 инчи, ова минијатурно поставување на факс на факс може да се ужива на работна површина, шалтер или како центар за трпеза. Спецификации : Севкупно - 8,3 H x 7,9 W x 6,7 L; Само тенџере - 4 H x 4,73 W; Отворање - 4,3 г (во инчи). 8-инчен вештачки аранжман на растителни растителни растенија кај затемнети глинести плочки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ