• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sulpell Industries glam Sparkle Cloudly преку сино небо глиц го врамени wallидната уметност дизајн од Ziwei li, 16 20

Sulpell Industries glam Sparkle Cloudly преку сино небо глиц го врамени wallидната уметност дизајн од Ziwei li, 16 20

 
DEN 254.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на ГИКЕЕ, монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ