• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо девојки на нација што ги повлекуваат ткаени џогери, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација што ги повлекуваат ткаени џогери, големини 4- & плус

 
DEN 431.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Супер меки и екстра удобни, ткаените џогери на Wonder Nation се направени со лесен стил, на целосно еластична лента за половината и цртеж за без напор облекување и ладно, пријатно чувство. Совршен избор за атлетско и целодневно носење! Исклучиво на. Материјал : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две џебови на страни и назад. Карактеристики : Еластична лента за половината со цртеж за удобност; еластично полите; Супер мека ткаенина; без ознака. Jогерс за девојчиња од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ