• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Матине Камила Парсонс претседател на 2

Матине Камила Парсонс претседател на 2

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Столчињата на Матине Парсонс ќе го подобрат декорот на секој дом. Трајно е конструиран со карактеристики како затегнати микрофибер седиште на камили, завршено со едноставни црни нозе, што е загарантирано да создаде удобно и пријатно опкружување за вашите пријатели, семејство и гости за наредните години. Микрофибер од камили; Обичен стајлинг; Грбот на копчињата; Ебони дрво завршете ги нозете; 18 "висина на седиштето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ