• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чизми на глуждот на плоштадот Бела Вита Вилма

Чизми на глуждот на плоштадот Бела Вита Вилма

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Плоштадот на плоштадот пети навистина се собра во популарност минатата есен и таа продолжува да тренд. Не само што Вилма од Бела Вита го доловува овој изглед, туку ја има и таа минималистичка вибрација која исто така во моментот е тренд. Оваа бута е модерна и свежа. Не само што овој стил на квадратни пети ќе ви даде малку засилување во висината, туку и поттик за доверба. Каде и да одите, ќе се чувствувате модерно и ќе се соберете. 2,5 инчи блок -потпетица. Модерна и свежа бути деисгн. Понуди и на трендот на плоштадот. Модерна блок -пета. Подготвена влошка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ