• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Bodysuit со долги ракави на Гаранималс со тексас ткаени пантолони и француски комплети на облеки на Тери ogогер, 4-парчиња, 0 3- месеци

Bodysuit со долги ракави на Гаранималс со тексас ткаени пантолони и француски комплети на облеки на Тери ogогер, 4-парчиња,

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Двојно двојно стилови со четири парчиња сет за бебешки момчиња од Гаранималс. Овој сет на облеки има телесни облоги со долги ракави, француски тери џогери и ткаени панталони за тексас за целосен, удобен изглед од глава до пети. Измешајте и совпаѓајте други врвови на Garanimals, Tees и панталони за супер симпатична комбинација. Достапно во големини 0/3m до 24м и се продава исклучиво на и. 4-парчиња сет вклучуваат : Деним ткаени пантолони цврсти, француски тери џогер, графички со долги ракави, графички графички ракави, графички каросерија. Се продава исклучиво на и. Деним ткаени пантолони цврсти : 74% памук, 25% рециклиран полиестер, 1% спандекс, ексклузивно за декорација, француски тери џогер : 60% памук, 40% полиестер, ексклузивно за декорација, графичко закачување со долги ракави, графички : 100% памук, Распрскувач на ракав : 60% памук, 40% полиестер, графички со долги ракави, графички : 67% памук, 33% полиестер. Увезени. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ