• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Индустри за ступел измијте ги рацете ананас 30, дизајн од Линда Вудс

Индустри за ступел измијте ги рацете ананас 30, дизајн од Линда Вудс

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Линда Вудс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ