• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесен уличен свеж ултра флексибилен удобност на удобност

Лесен уличен свеж ултра флексибилен удобност на удобност

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Останете светло на нозете со свежата улица. Свежо се одликува со супер флексибилна и лесна надворешна плоча што се движи во секоја насока. Парфед горе, со близнаци за стрии за фитлисти и вклопување подобрена со ултра лесен лесно движење со лесно улично подножје, ќе ве натера да шетате во удобност секој пат кога ќе се лизнете на овој чевли. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Ултра флексибилна надворешна плоча за максимална удобност. Истегнете за вклопување и удобност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ