• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ПРЕМИУМ J-STRAP ROLLER HANGER W завртки за врата од штала за 3 4 врати, сребрена металик

ПРЕМИУМ J-STRAP ROLLER HANGER W завртки за врата од штала за 3 4 врати, сребрена металик

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати. Нивниот едноставен, рустикален дизајн додава шарм на секој декор. Изберете од суров челик или 16 различни бои на палто во прав. Со три достапни опции за закачалка на вратите и неколку можни конфигурации за единечни врати или парови со двојази, нашиот стандарден хардвер за серии може да се прилагоди за да ги вклопи повеќето влезови. Достапни се и хардверски комплети за додавање на бајпас. Браќа Голдберг, АД произведува хардвер за домаќинства и индустриски во Денвер, Колорадо, САД уште од 1897 година. Нашата посветеност за квалитет, занаетчиство и вредност е вградена во сè што правиме. J-strap ролери закачалка. За 1 3/4 "дебела врата. Едноставниот, рустикален дизајн додава шарм на кој било декор. Изберете од 15 различни бои на палтото во прав.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ