• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Транзициски племенски дела Тан 5 '3 7' 7 килим во областа

Транзициски племенски дела Тан 5 '3 7' 7 килим во областа

 
DEN 2511.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Одликувајќи се со шарена шема, секое парче е машина направена од 100% полиестер во Турција. Оваа област килим прави одличен додаток како акцент во поголемите простории или како фокусна точка во помалите простори. Вистинско изјава што ќе ги натера сите ваши гости да се прашуваат од каде го добивте тој прекрасен смел нов килим. Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ