• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Викторија К женски ватиран тексас со златни врски со балерина станови

Викторија К женски ватиран тексас со златни врски со балерина станови

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Еден пар женски ватиран тексас на Викторија К со станови со златна врска балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар на „Викторија К“ со балерина станови додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Слип-он. Ватиран тексас. Ланец на врски низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ