• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
120W Универзален адаптер за тетратка 8ti

120W Универзален адаптер за тетратка 8ti

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

1. Ултра тенок крива куќиште со индикатор за работа слична на врба и џед-зелена боја, модерен и паметен изглед, преносен. 2. Заплатете се или напојување со напојување на лаптопи, како и MP3, мобилни телефони, дигитални фотоапарати и камери и др. 4. Усвојување на најновата технологија на рамен трансформатор и PCB со двоен панел. 5. Користете техника за контрола на компјутер SCM за да бидете сигурни дека работната прецизност 6. Со ABS+PC анти-експлозија и материјали за борба против оган, бидете безбедност и екологија. 7. Автоматски компјутерски тест за преоптоварување со електрична енергија и тест за стареење на преоптоварување со висока температура пред пратката за да се обезбеди безбеден. 8. AC влез 100-240 V во светот компатибилен. 9. Најширок излезен напон : 5 V до 24 V, со USB 5 V 120 W Универзален адаптер за тетратка 8ti.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ