• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пар крадци на крадци за соларни ротации на боксери, 2-пакувања, големини S-3XL

Пар крадци на крадци за соларни ротации на боксери, 2-пакувања, големини S-3XL

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Superfit Boxer Browns од пар крадци комбинираат лесна ткаенина за истегнување на мрежи со инженерско вклопување за незаменлива удобност. Овие боксерски брифи, кои доаѓаат во удобен дво-пакет, се одликуваат со вклопување во престој, лет со лесен пристап, мазни рамни шевови и лента за половината без ролна. Деновите без одвраќање, лесни денови се конечно тука. Материјал : 85% полиамид/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 брифи за боксер. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : низок профил, нуди целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината без ролна за дополнителна удобност. Карактеристики : мазни, рамни шевови; Лесен пристап за летање; Дизајн на останување. Машки суперфит соларни ротации боксерски брифинзи од пар крадци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ