• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Национален географски - фигурини на свињи

Национален географски - фигурини на свињи

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Националната географска фигура на 2 парчиња. Може ли сите свињи да имаат прасиња? Претставата е сертифициран од Националната географска и може да направи бесконечни часови на забава! Lifeивотот како детали за вистински животни, обележани од National Geographic.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ