• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Слупела тркалање магла Облачно планини Пејзаж Фотографија галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

Слупела тркалање магла Облачно планини Пејзаж Фотографија галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

 
DEN 973.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 10 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 големи : 30 x 1,5 x 13 x -во -во -голем : 40 x 1,5 x 17 преголема : 48 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рацете и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : природа, временски услови, магла, сценографија, планина, планина Опсег, врв. Дизајн од Николас Бел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ