• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Skull Watch - Модел: Ice.sk.dam.u.s. - Модел: 001260

Skull Watch - Модел: Ice.sk.dam.u.s. - Модел: 001260

 
DEN 559.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Мешач на череп за часовници за мраз - модел : ICE.SK.DAM.U.S.15 - Боја : Дамсон - Малопродажна цена : 109,00 УСД - Дијаметар на случај : 43мм - UPC : 4895164011629 - Отпорен на вода - 10 ATM / 100 метри / 330 стапки - гаранција - 2 година меѓународна меѓународна Ограничена гаранција за часовници за часовници за мраз - модел : Ice.sk.dam.u.s.15 - Модел : 001260.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ