• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ткаена геометриска просторија затемнувајќи ја панел за завеси

Ткаена геометриска просторија затемнувајќи ја панел за завеси

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете текстурална интрига и енергетска ефикасност во која било просторија од вашиот дом со ткаени геометриски панели за завеси. Технолошката технологија за затемнување во просторијата ја блокира повеќето несакана светлина додека ја подобрува приватноста. Топлинските својства нудат заштеда на енергија и помагаат да се задржи летната топлина и зимската студ надвор од собата. Секоја комплетно ткаена панел е опремена со метални громи за лесна инсталација на шипки за завеси до 1,5 "во дијаметар. Продадени како индивидуални панели со мерење на 37" ширина до 84 "должина. Измерете внимателно пред да ја изберете посакуваната големина и количина. ладно на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Tumble суво на тивок оган. СОДР Намалување за подобар ноќен сон. Вградените метални громи се вклопуваат во дијаметар до 1,5 ". Вклучува 1 панел за завеси. Завесата за завеси не е вклучена. Може да биде потребна двојна шипка за положување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ