• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Засекогаш еклектичен табела што се менува со врвот на лакот, Дасти Хедер

Засекогаш еклектичен табела што се менува со врвот на лакот, Дасти Хедер

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете безвременски стил и удобно складирање на расадник на вашето малечко со табелата што се менува на лакот. Табелата за облекување се одликува со меки заоблени и детални шини со капа, што го прави совршен додаток на која било расадник. Две отворени полици обезбедуваат доволно простор за складирање и се совршени за складирање на постелнини, играчки и сите потреби за промена и облекување на вашето дете. Вклучува подлога за облекување отпорна на вода со безбедносен појас за дополнителна безбедност. Квалитетно борово дрво и композитна конструкција. Потребно е собрание. 2 -годишна гаранција на производителот. Мерки 36.2 "H x 19.4" W x 37.2 "L, собрани. Достапно во мат бело, ладно сиво, сиво и правлив Хедер нетоксично, безбедни завршувања. Измешајте и совпаѓајте се со други засекогаш еклектични парчиња за да создадете изглед што е индивидуално инспириран И уникатно твое.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ