• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски работи на момчињата со пламен чевли

Атлетски работи на момчињата со пламен чевли

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој атлетски работи чевли за пламен е идеален избор за вашиот мал човек. Стилски, здрав и удобен! Овој чевел е направен со синтетички горе за удобност и дишење, издржлив за секојдневна игра и пламен за да помогне да се вклучат авионите на игралиштето!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ