• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Двор Блер Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Црна Светло Сива

Двор Блер Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Црна Светло Сива

 
DEN 722.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Моќта Се Појави Во Турција .Колекција На Теписи Во Дворот Лесна Нега За Сите Временски Теписи?колекцијата на Дворот е создадена за денес?внатрешен/надворешен начин на живот. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Заштедете Пари. 100% Полипропилен . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Висина на купот : 0,25 инчи. Живеат Подобро. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ