• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Адесо 8 6 Комбоцибертаблет Т10

Адесо 8 6 Комбоцибертаблет Т10

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Добијте ја потребната професионална опрема Со Овој Графички Таблет Адесо Сајбертаблет Т10. Идеален е за уметност, бизнис, презентации и проекти. Тој им нуди на корисниците НА КОМПЈУТЕР и Мек супериорна контрола на курсорот, добра продуктивност и поголема ефикасност. Овој уред има 2048 нивоа на чувствителност на притисок. Ова ви овозможува да ги имитирате суптилностите на ударот со четка и другите алатки за пишување. Овој таблет со дигитално пенкало има и програмабилни топли копчиња кои обезбедуваат различни кратенки за најчесто користените компјутерски задачи. Адесо Сајбертаблет Т10 8 "х 6" Сајбертаблет Т10 Графички Таблет Со Дигитално Пенкало : Идеален За уметност, бизнис, презентации и проекти. Графичкиот таблет адесо им нуди на корисниците на КОМПЈУТЕР и Мек супериорна контрола на курсорот, добра продуктивност и поголема ефикасност. 2048 нивоа на чувствителност на притисок. Програмабилни топла клучеви. Погоден за прибелешка на документи, илустрации за слободни раце, графички дизајн, презентации на табла и многу повеќе. Големина : 8 "х 6".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ