• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Клик Женски Краток Ракав Спин Пике Перформанси Голф Поло

Клик Женски Краток Ракав Спин Пике Перформанси Голф Поло

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

100% спин-боја полиестер пикxc3xa9, три-копче плакета, Ребрести плетени јака, Целосно снимени вратот цвест, Напред рамената, Отворени ракави, Долготрајни боја која освоиxe2x80x99t некогаш исчезнат, Разноврсна доволно за да се вклопи во право во сите Ваши Тимски Дух, работа Носат, и компанијата гордост програми 100% Спин-боја полиестер Пике со три копчиња ребрести плетени јаки целосно снимени вратот споеви напред рамената отворени ракави долготрајна боја Што Победи?никогаш не избледувај UPF 20 машинско перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ