• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Задебелени Бои-Акварел Примероци Ѕид Постер, 14.725 22.375

Задебелени Бои-Акварел Примероци Ѕид Постер, 14.725 22.375

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Задебелени Букви Во Боја-Акварел Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Задебелени Бои-Акварел Примероци Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки отсјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ