• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фистер 2филд 2-Рачка Повлечена Кујна Славина Во Четкан Никел

Фистер 2филд 2-Рачка Повлечена Кујна Славина Во Четкан Никел

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете малку гроздобер d xc3xa9cor во вашиот дом со новата Кујнска Славинаhфилд. Комплетна со едноставност за единечна контрола, стајлинг со висок лак и соодветен диспензер за сапун, оваа славина гарантирано ќе ги воодушеви дури и најселективните сопственици на куќи. Карактеристики Ги Исполнува барањата АДА/АНСИ А117. 1, обезбедувајќи пристапност до сите лица со посебни потреби. Pforever Seal q-напредна технологија на керамички дискови со гаранција за никогаш истекување. Производот е во согласност со NSF/ANSI 372 и е во согласност со барањата за содржина на олово за водовод без олово, како што е дефинирано Со државните закони Во Калифорнија, Вермонт, Мериленд и луизијана И Законот За Безбедна Вода за Пиење на САД. 3-дупка инсталација. Висок лак излив за дополнителен клиренс и дофат. Повлечете Ја главата За прскање Надолу со копчето за вклучување за да изберете режими на прскање или пренос погодно на дланка. Вклучена е практична Алатка За Брза Инсталација за да се забрза инсталацијата. Олеснете го чистењето и плакнењето со прилагодување на волуменот на прскање на дланката. Без разлика дали ви треба моќен спреј, нежно плакнење или нешто помеѓу, изберете совршен волумен на вода за вас. Оценето за исполнување или надминување на критериумите Калгрин, што помага да се зачува водата во просечниот дом за најмалку 20 проценти. Во согласност Со стандардите за водоефикасност на Комисијата За Енергетика На Калифорнија (ЦИК). Спецификации : Гаранција На Производителот : Ограничена Доживотна Гаранција. Инсталација : Монтирање На Ѕид. Заврши : Четкан Никел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ