• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Аналоген Дисплеј За мажи на инвикта Јапонски Кварцен Црн Часовник

Аналоген Дисплеј За мажи на инвикта Јапонски Кварцен Црн Часовник

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Црно бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со црна силиконска лента. Кварц движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Пламен Фузија кристал. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 52 мм х 16 мм. Бенд 26 мм х 9,5 инчи. Инвикта 18610 С1 Рели Гледајте. Часовници. Хатори КАЛИБАР VD56. С1 Митинг. Унисекс, Возрасни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ