• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Национална Компанија За Дрвја 14.5 Мечка И Младенче

Национална Компанија За Дрвја 14.5 Мечка И Младенче

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова рачно изработено украсно парче е изградено од природни дрвени влакна извајани преку лесно јадро од пена. Мама мечка е на внимание додека нејзиното младенче се собира погоре во удобна капа. Со зимзелена обвивка за вратот исечена со бобинки и борови додавајќи завршен допир, ова празнично средување ќе додаде топлина во вашата шема за украсување. 14,5 "висина со должина од 16". Рачно изработени. Природни дрвени влакна. Лесна пена внатрешно јадро.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ