• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пурина Про План Турција И Зеленчук Влез Влажна Храна За Мачки, Без Жито, Оз Лименки

Пурина Про План Турција И Зеленчук Влез Влажна Храна За Мачки, Без Жито, Оз Лименки

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Пурина Про План Турција И Зеленчук Влез Влажна Храна За Мачки, Без Жито, Откријте ја големината на вашата мачка кога ќе го наполните нејзиното јадење со Овој План Пурина Про КОМПЛЕТНИ ОСНОВНИ Работи Класичен Влез со Мисирка и Зеленчук влажна храна за мачки за возрасни. Оваа храна за мачки од паштета содржи вистинска мисирка надополнета со зеленчук и е направена без вештачки бои или конзерванси. Секоја висококвалитетна состојка во нашата храна за мачки без влажни житарки е избрана за одредена цел. Вклучуваме антиоксиданси во секоја порција од оваа високо протеинска храна за мачки за здрав имунолошки систем, а омега-6 масните киселини и витаминот а ја хранат нејзината кожа и палто. Расипете го вашето домашно милениче со производи Од Пурина. Наградете се со поени за секое купување. Преземете ја апликацијата мипурина денес.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ