• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ступел Дома Декор Најдобрите Спомени И Смеа Сина И Праска Типографија

Ступел Дома Декор Најдобрите Спомени И Смеа Сина И Праска Типографија

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 11 х 1,5 х 14 Инчен рамка. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Уметникот Лонгфелоу Дизајни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ