• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бакстон Студио Селин Модерна И Современа Сива Ткаенина Тапациран Копче-Тафтуван 2-Парче Дневна Соба Во Собата

Бакстон Студио Селин Модерна И Современа Сива Ткаенина Тапациран Копче-Тафтуван 2-Парче Дневна Соба Во Собата

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чистите линии и луксузниот тапацир ја прават дневната соба Од 2 парчиња Селин да постави шик додаток на секој дом. Изградено за удобност и издржливост, секое парче во комплетот има цврста рамка од дрво ОД МДФ, обложена со Сива ткаенина и обложена со пена. Хромираните акценти на ноктите ги истакнуваат грациозните облини во рацете на секое парче, додека тафтувањето со копчиња на грбот додава класичен допир. Обезбедувајќи и стилска привлечност и функција, комплетот Селин е погоден за модерниот дом. Комплетот за дневна соба Селин 2 е направен во Малезија и бара склопување. Димензии на седиштето : 37.01" Висок х 53.35" Широк х 30.71" Длабоко; Димензии На Седење : 19.49" Високо (Од Подот) х 47.24" Широк х 20.47" Длабоко; Висина На Раката : 17.52" Висока; Висина (Од Подот До Врвот На Рацете) : 37.01" Високо; Назад : 17.52" Високо; Нозе : 5.91" Високо; димензии на софата : 37.01" Висок Х 76.97" широк х 30.71" длабоко; Димензии На Седење : 19.49" Високо (Од подот) Х 70.87" широк х 20.47" длабоко; Висина На Раката : 17.52" Висока; Висина (Од подот До Врвот На Рацете) : 37.01" Високо; Назад : 17.52" Високо; Нозе : 5.91" Високо. Модерен и современ комплет за дневна соба ; Комплетот вклучува еден (1) тросед со 3 седишта и едно (1) љубовно седиште со 2 седишта; гумени нозе од гумено дрво од орев; Тапацир Од Полиестерска ткаенина; Отстранливи перничиња за седиштата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ