• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче Ватиран Памучни Крпи, Роза Леопард, Една Големина

Хадсон Бебе Новороденче Ватиран Памучни Крпи, Роза Леопард, Една Големина

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Хадсон Бебе Ватиран памучни крпи за перење се најмеките, најудобните крпи за перење. Нашите крпи за перење се со совршена големина од 10х10 инчи - доволно големи за да го направат времето за капење и чистењето лесно и удобно. Нашите крпи за подригнување се разноврсни и можат да се користат за речиси се, од бришење истури и плукање до капење на вашето малечко. Врзувањето на крпите за перење спречува кршење, така што тие остануваат издржливи измијте после миење. Чувајте некои во кујната за истурање, во бањата и во вашата торба за пелени за што и да дојде кога сте надвор и околу. Хадсон Бебе Новороденче Ватиран Памучни Крпи За Перење, Роуз Леопард е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува десет ватирани памучни крпи за перење. Направено со 100% памук (со полиестерско полнење). Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен, премиум безбеден сон за носење вреќа за спиење / вреќа за спиење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ