• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен Разбој Целиот Вилијамсбург Килим Кафеава Беж 2' 9 9' 10 Тркач Рачно Изработен Геометриски Традиционален Совршен За Бања Ходник Кал Соба Перење Соба

Уникатен Разбој Целиот Вилијамсбург Килим Кафеава Беж 2' 9 9' 10 Тркач Рачно Изработен Геометриски Традиционален Совршен За

 
DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ако ти?повторно барате жив килим за да ја разубавите просторијата, не гледајте подалеку од Колекцијата Вилијамсбург. Од цврсти материи до графички дизајни до сложени обрасци, постои килим Од вилијамсбург за секого. Со тркачи, кругови и правоаголници со различна големина, оваа колекција нема да има проблем да одговара на вашата соба или вашите потреби. Браун/2 '9 х 9' 10. Полипропилен. Машински Изработени. Тркач. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,16 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ