• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сора Почетна Преглед Лагуна Затворен Надворешен Кабел Клупа Перница

Сора Почетна Преглед Лагуна Затворен Надворешен Кабел Клупа Перница

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Започнете да создавате амбиент на отворено што можете да го цените со помош на оваа симпатична перница за клупа! Одликувајќи се со богата, Преглед на боја на лагуна во прекрасна ткаенина со шема На Ленти, овој комплет за перници сигурно ќе додаде удобност во вашиот простор и ќе ве охрабри да уживате во свеж воздух многу почесто! Изработена од материјал за изведба токму овде во Северна Америка, оваа клупа перница е изградена за да го издржи целото сонце, дамки и временски услови што доаѓаат на вашиот пат. Идеален за секојдневна внатрешна и надворешна употреба. Вклучува една (1) клупа перница.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ