• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства Ck5247sh Хајленд Крава Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

Каролини Богатства Ck5247sh Хајленд Крава Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства CK5247 SH4 Highland Cow Love Leash Или Држач За Клучеви, Црвен, 7 Hx4. 25 W, повеќебоен Поводник или Држач за Клучеви со специфични уметнички дела од Хајленд Крави од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. од основата. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или облога . Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било.Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ