• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Енкаустикос Топла Торта Енкаустична Беше Боја, 1. оз. Калај, Мидтон Греј

Енкаустикос Топла Торта Енкаустична Беше Боја, 1. оз. Калај, Мидтон Греј

 
DEN 275.04

Количина на стоки
Достапно на барање

Топлата Торта е готова за употреба енкаустична восочна боја сместена во пригоден метален калај можете да се загреете директно на вашата палета. Енкаустикос Топла Торта Енкаустична Восочна Боја, 1,5 мл. Калај, Мидтон Греј. Еднократно метален калај. Се-во-едно контејнер за складирање и боја добро ги одржува боите организирани и без прашина. По 20 минути на 150-175° бојата ќе биде целосно стопена еднократно метален калај се-во-едно контејнер за складирање и бојата добро ги одржува боите организирани и без прашина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ