• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Делфи Та Управување Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2003-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500, 2004-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500

Делфи Та Управување Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2003-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500, 2004-ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500

 
DEN 1904.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме нашата експертиза ЗА ОЕ во нашето портфолио за управување со резервни пазари.  Делфи тестови до крајност ЗА перформанси НА ОЕ на секој чекор : нашите делови издржуваат температури под -40 Степени Целзиусови и над 120 Степени Целзиусови и се изложени на 720 часа спреј за сол.  Обемната димензионална и материјална анализа на делфи обезбедува најдобра компатибилност помеѓу ое и резервниот дел. Делфи ТА5407 Управување Вратоврска Прачка Крај Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Обложени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ