• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сончев нов Ft Extra Long Swing Wanking Strap за дрво

Сончев нов Ft Extra Long Swing Wanking Strap за дрво

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : полиестер; Димензија : 10x 2 10 стапки долги, тестирани за да се одржат 900 фунти; Без проблеми, 5-минутна инсталација. Флексибилна адем : 10 -тина тешки ленти доволно долго за слободно да ја обесат хамакот на посакуваната висина, дури и ако вашите дрвја се далеку одвоени, совршени за сите видови на хамакови силен материјал и безбедност : заради полиестер со голема сила што го користиме во нашите комплети за замав на дрвото, Секоја лента има широка употреба до 900 фунти : Совршена за вртежи на вртење, нишалки во гуми, промени во дискот, мрежни вртежи и нишалки за хамак. Набавете две ленти за класични нишалки на дрвјата, промени во градинарски деца, нишалки на мали деца и повеќе 10 стапки дополнителен долг замав за виси за дрво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ