• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Колекцијата Macbeth MB-L1102-Snl 11 Сони ликовнички тотелни ракави

Колекцијата Macbeth MB-L1102-Snl 11 Сони ликовнички тотелни ракави

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Носете го вашиот мобилен уред во стил со колекцијата Macbeth MB-L1102-SNL 11 "Sonny Litoce Tote Sneave. Formfitting и лесен, тој ги сместува i Pad Air, Chromebook и други таблети со голем формат. Неопренскиот материјал отпорен на временски услови и материјал за затворање на зипер и затворен затворен патент за затворање на патент Чувајте го вашиот компјутер безбеден и сув. Овој ракав од 11 "има и рачка за обликување и шарен дизајн. Лесно е да се исчисти, како и стилски и удобно, комбинирајќи естетска привлечност со функцијата. Колекцијата Macbeth MB-L1102-Snl 11 "Sonny ливчев тотев ракав : Универзална 11" Заштита на ракав на уредот. Дизајн со форма на форма, лесен. Отпорни на временски услови. Лесно за чистење. Безбедно затворање на патент.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ