• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесни сандали со улично патеката

Лесни сандали со улично патеката

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Совршено за секојдневно абење во лето, Trek By Easy Street има повеќекратно прилагодливо затворање на куки и јамка за одлично вклопување. Асиметричната лента дизајнирана со допир на ткаење на корпа нуди современ изглед. Неверојатно удобно, благодарение на неверојатната амортизација на чорапите на плута, изглед на нозе и супер флексибилна надворешна плоча. 1 "потпетица. Фаукс плута со нозе. Комфорна бран лесна и флексибилна конструкција. Заоблен отворен пети. Повеќекратно затворање на кука и јамка за дополнително прилагодување на вклопувањето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ