• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сафари Годишникот Jerseyерси вграден креветче за креветчиња

Сафари Годишникот Jerseyерси вграден креветче за креветчиња

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вметниот лист за креветчиња во сафари, вграден креветчето од Тренд Лаб е 100% чешлана памучна маичка во која има печатење во стил на боење, сафари, во перикер, аква, тен, жолто и сиво злато на бела позадина. Листот за креветчиња одговара на стандарден душек за креветчиња и има 9-инчни длабоки џебови со еластично опкружување на целиот отвор, обезбедувајќи побезбедно вклопување. Дополнителни бои, отпечатоци и производи од Jerseyерси од Trend Lab се продаваат одделно. Ве молиме, придржувајте се до безбедни практики за постелнина за новороденчиња на JPMA. Сафари Годишникот Jerseyерси вграден креветче за креветчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ